Země líbezná, země půvabná...

S přáním harmonických vztahů ve společnosti: Ing. Václav Kovalčík, Náchod

Země líbezná, země půvabná: Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...

Vítejte v LESOPARKU:

Země líbezná, země půvabná je otevřena všem lidem dobré vůle, kteří si váží přírodních, kulturních a duchovních hodnot. Je místem setkávání, vzdělávání a poznávání. O LESOPARKU:

Naše dění je velmi zajímavé, protože je v něm obsaženo štěstí, že vůbec existuje lokalita líbezná a půvabná sloužící nejen k načerpání nových sil, ale také k získaní povědomí o něčem krásném, co na světě může ještě zaznít. 

 

Realita často s našim abstraktním uměním, které je mnohdy považováno za nesmyslné až nereálné, vzájemně doplní kompozici a vizáž tohoto světa nejen skutečného, ale i virtuálního.

 

Je to o vkusu, vlastně o tom, jak budou věci - respektive úkony pochopeny. O našem lesoparku jsem se rozepsal ve své bakalářské a také diplomové práci, ale moc mi nebylo dovoleno, abych vše podal v originálním - poněkud netradičním provedení umělecké scenerie. 

Přiznám se, že jsem mohl citovat ze svého "almanachu", ale asi jsem měl dělat spíše umění. Kdoví, jak by to dopadlo. Určitě skvěle. Možná se vrátím k této úvaze. Všem přeji to nejlepší. Václav Kovalčík, Náchod"Lesopark je útěchou a rájem pro lidi, kteří přicházejí v dobrém. Je ambasádou velkolepou s rozkvetlou květenou."Historie LESOPARKU:

Dávno před námi přírodním rašeliništěm, později loukou, ve dvacátém století proběhla výsadba dřevin a bylin, která pokračuje dodnes. Také pokojovkám se dobře daří v interiéru historické památky.Je třeba poděkovat všem věřícím i sympatizantům církve za záslužnou činnost, kterou prokázali ve prospěch přírodních, kulturních a duchovních krás místní lokality.Uživatelé LESOPARKU: Všichni lidé dobré vůle.

Rozkvět dosen 2009: Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...
100_2532.JPG
100_2533.JPG
100_2534.JPG
100_2535.JPG
100_2537.JPG
100_2545.JPG
Květ dosny srpen 2009.JPG
Kvetoucí dosna srpen 2009.JPG
Lilie zlatohlavé v rozkvětu 2009: Ing. Václav Kovalčík, miluji Československo...
Kvetení lilií zlatohlavých.JPG
Kvetení zlatohlavých lilií.jpg
Kvetoucí lilie zlatohlavé.jpg
Lilie zlatohlavá v rozkvětu.jpg
Lilie zlatohlavé v květu.jpg
Lilie zlatohlavé v rozkvětu.jpg
Rozkvět lilií zlatohlavých.jpg
Obrázky pralesa 2012: Ing. Václav Kovalčík, miluji planetu Zemi...
Obrázek pralesa Václav Kovalčík Náchod.jpg
SAM_3643.JPG
SAM_3644.JPG
SAM_3645.JPG
Zajímavé internetové odkazy:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one